Մեր թիմը

Հովակիմ Պոդոսյան

Տնօրենի պաշտոնակատար

Hovakim.Podosyan@healthpiu.am

Արթուր Ստեփանյան

Տնօրենի տեղակալ / Ֆինանսական ղեկավար

Arthur.Stepanyan@healthpiu.am

Արսեն Օհանյան

Տնօրենի տեղակալ / Շինարարական աշխատանքների պլանավորման, համակարգման և վերահսկման գծով մասնագետի պաշտոնակատար

Arsen.Ohanyan@healthpiu.am

Երվանդ Էլիբեկյան

Առողջության առաջնային պահպանման օղակի բարելավման բաղադրիչի համակարգող

Yervand.Elibekyan@healthpiu.am

Աննա Լալայան

Մոնիթորինգի և գնահատման մասնագետ

Anna.Lalayan@healthpiu.am

Արուսյակ Ավագյան

Տնօրենի օգնական / Թարգմանիչ

Arusyak.Avagyan@healthpiu.am

Արտակ Աբրահամյան

Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների մասնագետ

Artak.Abrahamyan@healthpiu.am

Կարեն Խաչատրյան

Գործերի կառավարիչ

office@healthpiu.am

Սմբատ Սմբատյան

Ճարտարապետ/շինարար, շրջակա միջավայրի անվտանգության մասնագետ

construction@healthpiu.am

Ռուբեն Հակոբյան

Ճարտարապետ/շինարար, շինարարական աշխատանքների աջակցության և համակարգման մասնագետ

Ruben.Hakobyan@healthpiu.am

Հռիփսիմե Մակարյան

Գլխավոր հաշվապահ

accounting@healthpiu.am

Արմինե Հակոբյան

Հաշվապահ

accounting@healthpiu.am

Քրիստինե Ղամբարյան

Գնումների մասնագետ

procurement@healthpiu.am

Լուսինե Թորոսյան

Գնումների մասնագետ

procurement@healthpiu.am

Մարիա Աղաջանովա

Իրավաբան

lawyer@healthpiu.am

Աիդա Խաչատրյան

Համայնքների ներգրավման մասնագետ

Aida.Khachatryan@healthpiu.am

Սրբուհի Դարբինյան

ԱԱՊ հաստատություններում ՈՎՀ և ՄՄԱ ծառայությունների բարելավման համար կատարողականի վրա հիմնված խրախուսական վարձատրություն բաղադրիչի համակարգողի օգնական

info@healthpiu.am

Արմինե Ավետիսյան

Տվյալների վերստուգման մասնագետ

info@healthpiu.am

Սյուզան Ամիրիկյան

Առողջապահության ծառայությունների որակի կառավարման մասնագետ

Suzanna.Amirikyan@healthpiu.am

Նառա Մանուկյան

Հիվանդանոցային համակարգերի օպտիմալացման և արդիականացման գործառույթների մասնագետ

Nara.Manukyan@healthpiu.am

Նունե Ղազանչյան

Մոնիտորինգի և գնահատման մասնագետի օգնական

info@healthpiu.am

Արման Քալանթարյան

Վարորդ-մեխանիկ

Կարեն Ասոյան

Վարորդ-մեխանիկ

Միացիր մեր թիմին